anglická slanina Vlach logo

O firmě Bedřich Vlach - výroba uzenin Bučovice

Provozovna: Osvobození 8, Bučovice - Vícemilice, tel. 517 331 195, mobil: 606 569 178, email: vlach.masnavyroba@centrum.cz

Historie firmy

Historie rodinné firmy Vlach sahá až do roku 1939, kdy byla spolu s výrobou uzenářských výrobků prováděna i jatečná výroba. Po nucené přestávce od padesátých let se firma znovu obnovila v roce 1991.

Firma Vlach sídlí v Bučovicích, v místní části Vícemilice. Oblastí působnosti naší firmy je celý jihomoravský a zlínský kraj. Rozvoz našich výrobků provádíme denně, novou objednávku jsme schopni zrealizovat do následujícího dne. Součástí našeho zákaznického servisu je obtelefonovávání zákazníků, při větším odběru nabízíme množstevní slevy. Našimi odběrateli jsou jak velkoobchody, tak i maloobchody a obchody s masem a uzeninami.

Rekonstrukce prostorů výrobny uzenin Vlach se uskutečnila v letech 2000 a 2003. Tato rekonstrukce proběhla dle směrnic EU a v těchto zrekonstruovaných prostorách se firma nachází dodnes.

Součástí provozu jsou místnosti sloužící pro příjem suroviny, bourárna, chladírna, místnost masírek, míchárna, místnost narážek a udíren, balírna a expedice uzenin. Zpracováváme výhradně čerstvá výběrová masa a další suroviny podle osvědčených receptur, výroba je realizována na moderních zařízeních. Náš výrobní program zahrnuje uzenářské speciality, klobásy, párky, šunky, salámy, uzená masa a uzená žebra, celkem asi 70 výrobků. Mezi naše nejoblíbenější speciality patří bučovická klobása a anglická slanina speciál. Celý sortiment je přirozeně bezlepkový, s výjimkou sekané, která obsahuje mouku. Naše produkty jsou dodávány buď balené v ochranné atmosféře, nebo vakuově balené.

V současnosti výroba probíhá v podmínkách vyhovujícím všem normám hygienických předpisů i jakosti výroby v ČR i EU.

Schválení pro dělení a rozvoz červeného masa, výrobu a rozvoz tepelně opracovaných masných výrobků, zmrazování masa a výrobu polotovarů pod veterinárním schvalovacím číslem CZ 6455 ES

Fotoreportáž z naší firmy

Udírna pohled zvenku a dovnitř.

udírna pohled zvenku udírna a její vnitřní uspořádání

Balíci linka pro hotové masné výrobky, plnící linka pro výrobu masných výrobků.

balící linka na hotové masné výrobky plnící linka na masné výrobky

Stroje na mletí masa a míchání masa jako součást výroby.

mlýnek na maso míchárna masa

Uskladnění masa v chladícím boxu, přípravna masa pro výrobu.

chladící box se syrovým masem příprava masa

Dotace

Vlach, projekt TECHNOLOGIE 2021 je spolufinancován Evropskou unií. Investice do zpracovatelského provozu vedoucí ke zvýšení přidané hodnoty zemědělských produktů.
Copyright © 2011- 2024 Vlach výroba uzenin Bučovice